A moto'r is an adventure, the adventure is the motto!
A moto'r is an adventure, the adventure is the motto!

LC sānu somu komplekts brūns H&D Softail modeļiem

495,00 €*

Pieejams, piegādes laiks 1-3 nedēļas

Produkta numurs: BC.HTA.18.899.20000
Informācija par produktu "LC sānu somu komplekts brūns H&D Softail modeļiem"
Legend Gear ir izgatavots no vismodernākā materiāla ar klasisku stilu. Šai līnijai ir "retro" dizains, kurā izmantoti augsto tehnoloģiju materiāli un daudzpusīga stiprinājumu sistēma. Pārklāta audekla materiāla kārtu un izturīgās Napalon sintētiskās ādas. Šī kombinācija papildina vintage dizainu, vienlaikus nodrošinot stingrību, kas nepieciešama ikdienas lietošanai.
Sānu bagāžnieki SLC ir īpaši katram motocikla modelim, ļauj tos viegli un droši piestiprināt pie oriģinālajiem motocikla stiprinājuma punktiem. Bagāžniekus var noņemt dažu sekunžu laikā, izmantojot ātrās bloķēšanas sistēmu.
    Sistēmu var izmantot, uzstādot vienu vai abas puses
    Piederumu somiņu stiprinājumi
Ietilpst:
    SLC sānu turētāji kreisajā un labajā pusē
    LC2 Legend Gear sānu soma, kreisā 13,5 litri - Izmēri: 14 x 35 x 31 cm - Svars: 1,4 kilogrami
    LC1 Legend Gear sānu soma, labā 9,8 litri  - Izmēri: 14 x 31 x 26 cm - Svars: 1,2 kilogrami
    Ūdensizturīgi iekšējie maisiņi
Lūdzu, ņemiet vērā:
Lai iegūtu vislabāko veiktspēju no Legend Gear bagāžas, ražotājs iesaka uzklāt audekla hidroizolācijas vasku, lai saglabātu ūdensizturību.
Papildus:
Piederumu soma: 0,8 (12x6x18 cm) un 1,2 (15x5x18 cm) litri. Lielisks papildinājums maziem priekšmetiem, kuriem vēlaties viegli piekļūt. Pievienojiet lielākajai daļai Legend Gear somu, kā arī ir saderīgas ar Saddle Strap SLS un Tank Strap SLA. Militārās pakāpes stiprinājumu sistēma. Komplektā ar apkārtmēru rāvējslēdzēju un lietus pārsegu.
Plecu siksna: 90 līdz 150 cm gara / 3,8 cm plata. Piedāvā plecu polsterējumu un aizdares cilpas aksesuāru somām. Var piestiprināt pie astes somām, seglu somām un cisternas somām.
Greenland Wax: BC.ZUB.00.087.30000 Dabīgs produkts, kas izgatavots no bišu vaska un parafīna. Palielina izturību un noturību. Viegli lietojams: berzējiet vaska bloku pret maisa audekla daļām, pēc tam izkausējiet to, izmantojot fēnu, un aizsargslānis ir gatavs lietošanai.
Materiāls: 100% bišu vasks un parafīns
Motocikla modelis: H&D Softail Street Bob (17-21).
Motocikla ražotājs: Harley-Davidson
Lejupielādēt "LC sānu somu komplekts brūns H&D Softail modeļiem"

0 no 0 atsauksmēm

Atstājiet atsauksmi!

Dalieties savā pieredzē ar citiem klientiem.