A moto'r is an adventure, the adventure is the motto!
A moto'r is an adventure, the adventure is the motto!

KRIEGA Base priekš OS 6/12/18l somām.

99,99 €*

Produkta numurs: KOSBA
Informācija par produktu "KRIEGA Base priekš OS 6/12/18l somām."
Nopietniem "piedzīvojumu" ceļojumiem ar motociklu ir nepieciešama nopietna piedzīvojumu bagāža. JAUNĀ OS-BASE ir jaunākais klāsta papildinājums. Inovatīva modulāra bagāžnieku sistēma, kas piemērota praktiski jebkuram trail, enduro vai sporta motociklam bez metāla bagāžnieku rāmjiem. OS-BASE ir "virs sēdekļa stiprinājums", kas ļauj uzstādīt OS-6, OS-12 vai OS-18 ADVENTURE PACKS.  Modulārā konstrukcija ļauj mainīt bagāžas komplektāciju atbilstoši jūsu braucienam - sākot no vienas dienas brauciena līdz garākiem ceļojumiem. Pievienojot papildu OS-ADVENTURE PACK kā augšējo somu, iespējams iegūt 100% ūdensnecaurlaidīgu, ļoti izturīgu bagāžas ietilpību līdz pat 54 litriem. OS-BASE elastīgā konstrukcija ļauj arī uzstādīt, US-DRYPACKS kā augšējo somu un ietver "cilpu stiprinājumus" telts vai guļammaisa piestiprināšanai. Pēc sākotnējās uzstādīšanas to ir ātri un viegli uzlikt un noņemt, un izturīgā hipalona konstrukcija ar daļēji stingru polipropilēna serdi ir ļoti stabila un viegla. Unikālā OS-RACK LOOP montāžas sistēma,* nodrošina ļoti izturīgu un uzticamu risinājumu bezceļu bagāžas pārvadāšanas prasībām. *Ietver 2 x OS-RACK LOOPS, kuru montāžai aizmugurējā spārnā ir jāizurbj 2 x 6 mm caurumi.
Funkcijas
   Bagāžas ietilpība no 12 līdz 54 litriem ar centrālā iepakojuma montāžas iespēju.
   Izturīga Hypalon™ konstrukcija.
   Ātra un vienkārša uzlikšana/noņemšana.
   Pastiprinātas šuves visos spriegojuma punktos.
   Avio sakausējuma kvalitātes āķi.
   Neslīdošas sprādzes.
   Komplektā ietilpst 2 x OS-RACK LOOPS.
  10 GADU GARANTIJA
Kad OS-RACK LOOPS ir uzstādīti uz aizmugurējā spārna un jūsu izvēlētie OS PACKS ir piestiprināti pie BASE, to uzstādīšana ir ātra un vienkārša.
Piestipriniet abas augšējās siksnas pie OS bagāžnieka cilpām, bet atstājiet tās vaļējas. Apvelciet abas apakšējās siksnas ap motocikla rāmi zemākajā iespējamajā pozīcijā un aizķēdējiet tās atpakaļ pie siksnu cilpām, lai tās būtu pēc iespējas ciešāk piestiprinātas. Nostājieties moča aizmugurē un pēc iespējas ciešāk savelciet augšējās siksnas, līdz iepakojums cieši pieguļ motociklam. Piestipriniet papildu augšējo iepakojumu pie cilpu stiprinājumiem OS-BASE un OS-Rack cilpām.
IZMĒRI
510 (garums) x 190 (platums) mm
SVARS
700g
Lejupielādēt "KRIEGA Base priekš OS 6/12/18l somām."

0 no 0 atsauksmēm

Atstājiet atsauksmi!

Dalieties savā pieredzē ar citiem klientiem.