A moto'r is an adventure, the adventure is the motto!
A moto'r is an adventure, the adventure is the motto!
Filter
ATV/UTV kāpurķēžu sistēma Camso X4S
Vissezonas ATV/UTV kāpurķēžu sistēma paredēta lielākajai daļai 4x4 kvadraciklu. Spiediens uz zemes samazināts par 50 % salīdzinājumā ar riepām. ATV X4S ir ideāla kāpurķēžu sistēma, kas jūsu ATV aizvedīs tālāk nekā jebkad agrāk. Izmantojama patiešām visu gadu: ziemā, pavasarī, vasarā; darbojas uz sniega, dubļiem, grants un smiltīm. Ievērojami pieejamāka cena salīdzinājumā ar sniega motocikliem, turklāt iespēja braukt uz bezsniega virsmām. Viegla uzstādīšana.Funkcijas:    Izturīga konstrukcija    Spiediens uz zemes samazināts par 50 % salīdzinājumā ar riepām    Lieliska stabilitāte un viegla vadāmība    Lieliska saķere ar jebkuru reljefu    Lieliska peldspēja    Ciets oglekļa tērauda rāmis    Izturīga pulverkrāsojuma apdare    Dubultie gultņi    Ātra un vienkārša uzstādīšana un noņemšanaPiezīme: Adapteri nav iekļauti komplektācijā, un tie ir jāpiesaka atsevišķi savam modelim.Tehniskās specifikācijas Camso X4S Track sistēma:KODS Camso-X4S-TRACK EAN 8592590084505 Svars 200 kg accessories Access Motor: MAX 650/750/800 EFI, MAX LT 650/750/800 EFI, Shade 650LT, Shade 850L

4 799,00 €*
Camso ATV R4S TRACK
Vissezonas ATV kāpurķēžu sistēma, kas paredzēta maziem 4x4 ATV ar 300-500 cm3 dzinējiem. Spiediens uz zemes samazināts par 50 % salīdzinājumā ar riepām. ATV R4S ir ideāla kāpurķēžu sistēma, kas jūsu ATV aizvedīs tālāk nekā jebkad agrāk. Izmantojama patiešām visu gadu: ziemā, pavasarī, vasarā; darbojas uz sniega, dubļiem, grants un smiltīm. Ievērojami pieejamāka cena salīdzinājumā ar sniega motocikliem, turklāt iespēja braukt uz bezsniega virsmām. Viegla uzstādīšana.Funkcijas:    Nelieliem 4x4 ATV ar 300-500 cm3 dzinēju.    Izturīga konstrukcija    Spiediens uz zemes samazināts par 50 % salīdzinājumā ar riepām    Lieliska stabilitāte un viegla vadāmība    Lieliska saķere ar jebkuru reljefu    Lieliska peldspēja    Ciets oglekļa tērauda rāmis    Izturīga pulverkrāsojuma apdare    Dubultie gultņi    Ātra un vienkārša uzstādīšana un noņemšanaPiezīme: Adapteri nav iekļauti komplektācijā, un tie ir jāpiesaka atsevišķi savam modelim.Tehniskās specifikācijas Camso R4S Track sistēma:Svars27 kg (priekšā)27 kg (aizmugurē)Platums276 mm (priekšā)276 mm (aizmugurē)Garums1016 mm (priekšā)1092 mm (aizmugurē)Augstums610 mm (priekšā)610 mm (aizmugurē)Zemes virsma 0,86 m²Atslēgu augstums22 mm (priekšā)25 mm (aizmugurē)Klīrenss palielināts par 83 mmĀtruma samazinājums aptuveni 1/3RāmisOglekļa tērauda atklātais rāmisRiteņi un riteņu vidus riteņi 134 mmDubultie gultņiBlīvēti vidējā riteņa riteņiŠie dati ir tikai informatīvie. Var tikt mainīti.

3 390,00 €*
Camso UTV 4S1 TRACK
Vissezonas augstas veiktspējas UTV kāpurķēžu sistēma lieliem UTV, patiešām lietošanai visu gadu, profesionālai lietošanai jebkurā apvidū un jebkuros apstākļos, augsta līmeņa braukšanas kvalitāte, veiktspēja, izturība, vilkme un vilkšanas jauda, ātra un vienkārša uzstādīšana un noņemšana. Funkcijas:     Īpaši izturīgas    Ievērojami ērtāka braukšana nekā ar parastajām kāpurķēdēm    Lieliska stabilitāte un viegla vadāmība    Izcila vilkme jebkurā apvidū     Ciets tērauda rāmis    Izturīgs pulverkrāsas pārklājums    Pret caurduršanu drošas ķēdes uzlabo braukšanas komfortu    Tandēma stabilizators    FLEX-TRACK priekšējā kāpurķēde    Nerūsējošas uzmavas lielākai izturībai    Ātra un viegla uzstādīšana un noņemšana Piezīme: Adapteri nav iekļauti komplektācijā, un tie savam modelim ir jāpiesaka atsevišķi.

5 999,00 €*